Müügitingimused 

 

1. Tingimused

1.1 Tingimused kehtivad kõigi isikute ja  MTÜ A1M Sport (www.a1m.ee) vahel, toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.a1m.ee vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Hind

2.1 Tootele kehtib kodulehel märgitud hind. www.a1m.ee jätab endale õiguse muuta hinda.

2.2. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 0%.

3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

3.1. Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete klikkinud lingile „Osta“.

3.2. Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta lahtris „kogus“. Tellimuse vormistamiseks klikkige lingile „Vormista tellimus”. Teid suunatakse tellimuse vormistamise leheküljele.

3.3. Tellimuse vormistamise lehel sisestage nõutavad andmed ning klikkige nupule „Osta”. Peale seda kuvatakse ekraanile Teie arve.

3.4. Olge tellimuse vormistamise leheküljel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

3.5. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) alates arve summa laekumisest www.a1m.ee arvelduskontole.

4. Toodete eest tasumine

4.1. Makse sooritamiseks klikkige tellimuse vormistamise leheküljel nupule „Osta”. Ekraanile kuvatakse Teie tellimuse kinnitus. Palume enne tellimuse eest tasumist kontrollida, et tellimuses sisalduvad andmed vastavad Teie soovile.

4.2. Toodete eest saate tasuda:

1) Internetipanga kaudu ja krediitkaardiga. Kõik www.a1m.ee e-poes kuvatavad hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigi käibemaksu.

2) Läbi Makskeskuse saavad meie kliendid kasutada pangalinki järgmistes pankades:

  • Eesti: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID
  • Läti: SEB, Citadele ja Luminor
  • Leedu: Swedbank, SEB ja Luminor
  • Soome: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki

4.3. Müügiarve saadetakse Teile e-maili peale.

4.4. Tellimus, mida ei tasuta 3 tööpäeva jooksul, läheb tühistamisele.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.1. Minimaalne tarneaeg on 1 tööpäev ja maksimaalne kuni 10 tööpäeva. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−16.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 16:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval. 

Tellimisel toodete tarneaeg võib olla kuni 14 tööpäeva.

5.2. www.a1m.ee transpordiviisid:

Eesti:

  1. Omniva pakiautomaadid
  2. Väljastus Omniva postkontorist
  3. Omniva kuller koju või tööle
  4. Itella SmartPost

5.3. Palun kontrollida vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. www.a1m.ee ei vastuta toodete kohaletoimetamise tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui see on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

6.1. Kauba tagastamiseks tuleb täita taganemisavaldus. Taganemisavalduse vormi leiab siit: Taganemisavalduse tüüpvorm PDF
Taganemisavalduse võib täita ka vabas vormis ning see tuleb saata e-postiaadressile tagastus(at)dresshouse.eu hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

 14-päevane taganemisõigus ei kehti, kui tarbija on avanud suletud pakendis üle antud asja, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel või kui tooted või teenused ei ole oma olemuselt VÕS § 53 lg 4 mõttes tagastatavad  (nt aluspesu, rinnahoidjad, ujumis- ja päevitusriided, sukad-sokid, avatud pakendiga kosmeetika, parfüümid-hügieenitooted, tekid ja padjad).

 

6.2. Tellimuse tühistamisel tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul alates tellimuse tühistamisest.

6.3. Kui tagastatav toode on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud www.a1m.ee -i ning toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on www.a1m.ee -il õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Teie poolt toote eest tasutud ning Teile tagastamisele kuuluva summaga. Riietelt ei tohi eemaldada etikette, riided ei tohi olla proovimise tõttu määrdunud, kahjustunud ega parfüümi, suitsu või mõne muu kõrvallõhna toimel rikutud.

 Tasaarvestamiseks saadab www.a1m.ee Teile tasaarvestamise avalduse Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud e-posti aadressile. Juhul, kui Te ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Teil õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Teie ja www.a1m.ee vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.

6.4 Postita tagastatav toode Omniva (Lasnamäe Centrum), SmartPosti (Lasnamäe Centrum) või DPD (Lasnamäe Centrum) pakiautomaati
Telefoni number:
56230068

 

7. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

7.1. www.a1m.ee vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

 

 

7.2. www.a1m.ee ei vastuta:

1) puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale

2) puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel;

3) toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral

 

7.3. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode www.a1m.ee kulul.

7.4. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

7.5. Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on Teil ka muud seadusest tulenevad õigused.

8. Vastutus ja vääramatu jõud

8.1. www.a1m.ee vastutab Teie ees ja Teie vastutate www.a1m.ee ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2.  www.a1m.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood www.a1m.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

 

8.3 Veebipood www.a1m.ee ei vastuta ekraani seadetest tingitud värvierinevuse eest.

 

9. Muud tingimused

9.1. Kõiki www.a1m.ee külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

9.2. Isikuandmete vastutav töötleja on MTÜ A1M Sport. Maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed edastatakse volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

9.3. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktid

 

9. Intellektuaalne vara  ja selle kasutamine

1) Kõik intellektuaalne vara  www.a1m.ee veebilehel ja Facebook fännilehel on www.a1m.ee omand ja kaitstud autoriõiguse seadusega.

2) Intellektuaalse omandi kopeerimine, levitamine, kommertseesmärkidel avaldamine, massimeedias kasutamine või muul viisil kasutamine ilma autori nõusolekuta on keelatud. 

 

10. Sooduskoodid

10.1. Sooduskood on numbrite ja/või tähtede kombinatsioon, mis võimaldab e-poe külastajal sooritada ostu allahindlusega. Sooduskoodid võivad pakkuda erineva väärtusega allahindlusi, mis kehtivad teatud aja jooksul kas kogu kauba või selle teatud osa suhtes.

10.2. Sooduskood kehtib müüja määratud tähtaja jooksul, millest teavitatakse sooduskoodi saajat koodi väljastamisel.

10.2.1. Sooduskoodi saab kasutada ainult e-poes.

10.2.2. Sooduskood annab allahindlust toodetele, sealhulgas ka juba soodustuses olevatele toodetele.

10.2.3. Tähtaja ületanud sooduskood on kehtetu ning ei kuulu ümbervahetamiseks uue koodi vastu.

10.2.4. Kampaaniasoodustuste väärtuse ja kehtivusaja kohta saab täiendavat teavet reklaamkanalite või e-poe kaudu.

10.2.5. E-poe sooduskoodi saavad kasutada kõik, kes on saanud teavet kampaania kohta e-posti, SMSi, sotsiaalmeedia või muude reklaamkanalite kaudu.

10.2.6. Klient valib endale sobiva toote ning lisab selle ostukorvi. Ostukorvis asub lahter “Kupong”, kus saab sooduskoodi kasutada. Sisestatud sooduskoodile vastav soodustus rakendub automaatselt pärast korrektse ning kehtiva sooduskoodi sisestamist ja kinnitamist. Klient valib sobiva tarneviisi ja täidab ostukorvis nõutud andmeväljad.

 

 

MTÜ A1M Sport

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.